You are currently viewing POCOର ଶସ୍ତା ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍: 128 ଜିବି ମଡେଲ୍ ମୂଲ୍ୟ ମାତ୍ର 10,999 ଟଙ୍କା

POCOର ଶସ୍ତା ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍: 128 ଜିବି ମଡେଲ୍ ମୂଲ୍ୟ ମାତ୍ର 10,999 ଟଙ୍କା

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ନୂଆ ବର୍ଷର ଉପହାର ଦେଇ POCO ଏହାର ଦୁଇଟି ସ୍ମାର୍ଟଫୋନର ମୂଲ୍ୟ ହ୍ରାସ କରିଛି | ପୋକୋ ଇଣ୍ଡିଆ କାଟିଥିବା ଦୁଇଟି ଫୋନ୍ ମଧ୍ୟରେ POCO M2 ଏବଂ POCO C3 ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ | କମ୍ପାନୀ ଦାବି କରିଛି ଯେ 6 GB RAM ବର୍ଗରେ POCO M2 ଭାରତରେ ସର୍ବାଧିକ ବିକ୍ରି ହେଉଥିବା ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ଅଟେ | POCO M2 ର ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ମୂଲ୍ୟ 10,999 ଟଙ୍କା ଥିଲା କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଫୋନ୍ ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ମୂଲ୍ୟରେ 9,999 ଟଙ୍କାରେ କିଣାଯାଇଥିବାବେଳେ POCO M2 ର 128 GB ଷ୍ଟୋରେଜ୍ ଭାରିଆଣ୍ଟର ମୂଲ୍ୟ 10,999 ଟଙ୍କା ରହିଛି। ପୋକୋ M2 ରେ MIUI UI ଅଛି ଯାହା ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ୍ 10 ଉପରେ ଆଧାରିତ | ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଏହି ଫୋନରେ 6.80 ଇଞ୍ଚ ଫୁଲ୍ HD ପ୍ଲସ୍ ଡିସପ୍ଲେ ଅଛି ଯାହା 1080×2340 ପିକ୍ସେଲର ରେଜୋଲୁସନ ସହିତ ଅଛି | ପ୍ରଦର୍ଶନୀରେ ଗୋରିଲା ଗ୍ଲାସ୍ 3 ର ସୁରକ୍ଷା ଦିଆଯାଇଛି | ଏହି ଫୋନରେ ମାଲି G52 GPU ଗ୍ରାଫିକ୍ସ ସପୋର୍ଟ ସହିତ ଏକ ମିଡିଆ ଟେକ୍ ହେଲିଓ G80 ସଞ୍ଚାଳକ ଅଛି | ପୋକୋ M2 6 GB RAM ସହିତ 128 GB ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଷ୍ଟୋରେଜ୍ ପାଇବ | ପୋକୋ M2 କ୍ୟାମେରା

ଏହି ଫୋନ୍ ଏକ କ୍ୱାଡ୍ କ୍ୟାମେରା ସେଟଅପ୍ ପାଇବ ଯେଉଁଥିରେ ମୁଖ୍ୟ ଲେନ୍ସ 13 ମେଗାପିକ୍ସେଲ ଥିବାବେଳେ ଦ୍ୱିତୀୟ ଲେନ୍ସ ହେଉଛି 8 ମେଗାପିକ୍ସେଲ ଅଲଟ୍ରା ୱାଇଡ୍ ଆଙ୍ଗଲ୍ ଲେନ୍ସ | ଫୋନରେ ଥିବା ତୃତୀୟ ଲେନ୍ସ ହେଉଛି 5 ମେଗାପିକ୍ସେଲ ମାକ୍ରୋ ଏବଂ ଚତୁର୍ଥ ଲେନ୍ସ ହେଉଛି 2 ମେଗାପିକ୍ସେଲର ଗଭୀରତା ସେନସର | ସେଲଫିର 8 ମେଗାପିକ୍ସେଲର ସାମ୍ନା କ୍ୟାମେରା ରହିବ |

ପୋକୋ M2 ବ୍ୟାଟେରୀ ଏବଂ ସଂଯୋଗୀକରଣ

ଏହି ଫୋନରେ ୱାଇ-ଫାଇ, ଡୁଆଲ୍ VoLTE ସମର୍ଥନ, 4G, ବ୍ଲୁଟୁଥ୍ v5.0, ଆଇଆର ବ୍ଲାଷ୍ଟର, ଜିପିଏସ୍, 3.5 ମିମି ହେଡଫୋନ୍ ଜ୍ୟାକ୍ ଏବଂ USB ଟାଇପ୍-ସି ପୋର୍ଟ ରହିବ | ପୋକୋ M2 ରେ 5000mAh ବ୍ୟାଟେରୀ ଅଛି ଯାହା 18W ର ଦ୍ରୁତ ଚାର୍ଜିଂକୁ ସମର୍ଥନ କରିବ |

POCO C3 ହେଉଛି ଏକ ଏଣ୍ଟ୍ରି ସ୍ତରୀୟ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ଯାହା ବର୍ତ୍ତମାନ 7,499 ଟଙ୍କା ମୂଲ୍ୟରେ କ୍ରୟ କରାଯାଇପାରିବ | ଏହାପୂର୍ବରୁ ଏହାର ମୂଲ୍ୟ 8,499 ଟଙ୍କା ଥିଲା। ଏହି ମୂଲ୍ୟରେ, 3 GB + 32 GB ଷ୍ଟୋରେଜ୍ ଭାରିଆଣ୍ଟ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ | ଏଥି ସହିତ, 4 GB RAM + 64 GB ଷ୍ଟୋରେଜ୍ ଭାରିଆଣ୍ଟର ମୂଲ୍ୟ ବର୍ତ୍ତମାନ 8,499 ଟଙ୍କାକୁ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି, ଯାହା ପୂର୍ବରୁ 8,999 ଟଙ୍କା ଥିଲା। ପୋକୋ C3 ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟକରଣ |

ପୋକୋ C3 ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ୍ 10 ଆଧାରିତ MIUI 11 ପାଇବ | ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଏହି ଫୋନରେ 6.53 ଇଞ୍ଚ HD ପ୍ଲସ୍ ଡିସପ୍ଲେ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ | ଏହି ଫୋନକୁ 4 GB RAM ଏବଂ ବିସ୍ତାରଯୋଗ୍ୟ ମେମୋରୀ ସହିତ ମିଡିଆଟେକ ହେଲିଓ G35 ସଞ୍ଚାଳକ ମିଳିବ |

ପୋକୋ C3 କ୍ୟାମେରା- କ୍ୟାମେରା ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ, ଏହି ଫୋନରେ ଏକ ଟ୍ରିପଲ୍ ରିୟର କ୍ୟାମେରା ସେଟଅପ୍ ଅଛି ଯେଉଁଥିରେ ମୁଖ୍ୟ କ୍ୟାମେରା 13 ମେଗାପିକ୍ସେଲ ଏବଂ ଏହାର ଆପେଚର f / 2.2 ଅଟେ | ଦ୍ୱିତୀୟ ଲେନ୍ସ ହେଉଛି 2 ମେଗାପିକ୍ସେଲ ମାକ୍ରୋ ଏବଂ ତୃତୀୟ ଲେନ୍ସ ହେଉଛି me ମେଗାପିକ୍ସେଲର ଗଭୀରତା ସେନସର | ସେଲଫି ପାଇଁ ଏହି ଫୋନକୁ 3 ମେଗାପିକ୍ସେଲ କ୍ୟାମେରା ମିଳିବ |

ପୋକୋ C3 ବ୍ୟାଟେରୀ – ଏହି ଫୋନରେ 5000mAh ବ୍ୟାଟେରୀ ଅଛି ଯାହା 10 ୱାଟ ଫାଷ୍ଟ ଚାର୍ଜିଂକୁ ସମର୍ଥନ କରେ | ଫୋନରେ ଫିଙ୍ଗର ପ୍ରିଣ୍ଟ ସେନସର ଏବଂ ଫେସ୍ ଅନଲକ୍ ମଧ୍ୟ ଅଛି |

ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ଜଣାନ୍ତୁ।